ROZVOJ MYSLI KE SPRÁVNÉMU DĚNÍ 

03910A3C-AF02-4D10-963C-D2828C1A3067_edited.jpg

DAVID BONGO

Mentor (KOUČ) mentální disciplíny s více jak 11-ti letou praxí. David Bongo se zaměřuje především na osobní růst a bussiness poradenství. To vše ve spojení těla s naší myslí. 

Život je krásný. Záleží na tom, jaký máme nastaven systém svého myšlení, systém představ, které používáme. Jakou vedeme komunikaci sami se sebou. Tím vším si tvoříme hodnotu sama sebe a podle toho jakou hodnotu máme, takový život se nám odehrává. Stačí se zamyslet nad tím, jaká slova používáme a jak o sobě smýšlíme. Úspěch spočívá v pozitivním, ale stejně tak i v negativním smyslu. Vesměs všichni lidé jsou úspěšní v tom, jak svůj život žijí. Ze své zkušenosti vím, že v dnešní době mnohdy převládá negativní úspěšnost nad pozitivní.

Pro příklad - ráno vstáváme do práce. Kolikrát nás napadne věta - nechce se mi do práce, štve mě, že tam musím jít...když se večer ohlédneme za celým dnem zjistíme, že i v tomto negativním smyslu jsme byli velice úspěšní. Z 90% se nám splnila myšlenka z našeho rána (v práci jsme se necítili dobře). Spousta lidí zná, ví, říká, ano já to všechno vím, ale přesto nedokáží vyslovit větu - život je krásný, mám se dobře nebo dokonce mám se rád, změnit systém svého myšlení a představ. 

 

Přínosem mých konzultací s klienty tkví v tom, že je upozorňuji na to, co v běžném dění nevědomě přehlíží.  A zároveň je vedu ke změně a přepsání zakořeněného systému myšlení tak, aby se jim v dalších dnech dařilo lépe. A to platí pro všechna odvětví našeho žití. 

Kamarád se mě zeptal: " Co když ti přijde na business konzultaci klient s oborem, který ty vůbec neznáš?"

S úsměvem jsem mu odpověděl: "Já neučím lidi jak mají vést svůj business, ale jak o něm mají přemýšlet. 

Cena hodinové konzultace - 1.200 Kč

email: pavlina.bongova@gmail.com

tel:  +420 602 386 500