top of page

MENTÁLNÍ DISCIPLÍNA

Život je krásný. Záleží na tom, jaký máme nastaven systém svého myšlení, systém představ, které používáme. Jakou vedeme komunikaci sami se sebou. Tím vším si tvoříme hodnotu sama sebe a podle toho jakou hodnotu máme, takový život se nám odehrává. Stačí se zamyslet nad tím, jaká slova používáme a jak o sobě smýšlíme. Úspěch spočívá v pozitivním, ale stejně tak i v negativním smyslu. Vesměs všichni lidé jsou úspěšní v tom, jak svůj život žijí. Ze své zkušenosti vím, že v dnešní době mnohdy převládá negativní úspěšnost nad pozitivní.

03910A3C-AF02-4D10-963C-D2828C1A3067_edited.jpg

DAVID BONGO

Vyučuje mentální disciplínu od roku 2004

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak jejím prostřednictvím kontrolovat svou mysl, jak vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Neboť díky vědomému přístupu si do života můžete přitáhnout cokoliv, po čem toužíte. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě.

Mentální disciplína 

Mentální disciplína je metodika, jak změnit naše myšlení a naučené vzorce, které nás brzdí, nebo dokonce škodí v našem rozvoji. O čem přemýšlíme, to se nám děje, co vyzařujeme, to přijímáme. Záleží na tom, co dovolíme našemu mozku, aby nám předkládal. Zkuste si představit, že mozek nejste vy, že je to pouze nástroj, který plní vaše zadání, které mu pošlete z vašeho vědomí a tím ovlivňujete svou realitu.

Bongo si ve svém životě prošel nelehkými situacemi, avšak i v těch nejnáročnějších chvílích si dokázal udržet svoji vnitřní sílu a stabilitu. Na základě svých zkušeností vytvořil vlastní techniku mentální disciplíny, kterou nejprve začal zkoušet sám na sobě a později ji úspěšně aplikoval i na druhé. Po dobu 20 let ji neustále zdokonaloval až do dnešního dne, kdy ji předává vám. Jde o velmi jednoduchou, a přesto efektivní metodu, která vás naučí vše, co potřebujete pro získání svobodné mysli a docílení všeho, co chcete ve svém životě projevit.

Nechte se přesvědčit  jak jednoduše díky práci se svou myslí můžete dosáhnout svých cílů.

Kamarád se mě zeptal: " Co když ti přijde na business konzultaci klient s oborem, který ty vůbec neznáš?"

S úsměvem jsem mu odpověděl: "Já neučím lidi jak mají vést svůj business, ale jak o něm mají přemýšlet. 

Cena hodinové konzultace - 1.500 Kč

Výuka mentální disciplíny probíhá v centru Your people.  Také individuálně dle domluvy.

 

Více na stránkách www.yourpeople.cz

email: pavlina.bongova@gmail.com

tel:  +420 602 386 500

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page