MASÁŽE A KONZULTACE PRO ZDRAVÍ

David Bongo o svých masážích říká:

Masáže vnímám jako nedílnou součást běžného života, jelikož už můj otec byl profesionálním masérem. Jako malý kluk si pamatuji, jak k nám lidé chodili s různými bolístkami a po masáži odcházeli s úlevou a úsměvem ve tváři. Dodnes potkávám lidi, kteří na něj vzpomínají, jako na maséra co měl zlaté ruce, se kterými dokázal lidem pomáhat. Nejen proto jsem se rozhodl na jeho cestu maséra navázat. Dalším faktorem, který mne přivedl k masírování a konzultacím, byl můj zdravotní stav. Od dětství jsem prodělal 7 těžkých operací levé nohy. Díky tomu vím, jak masáže dokáží ovlivnit a pomoct zdravotnímu i psychickému stavu.  Dnes, po více jak 10-ti leté praxi slýchávám od svých klientů, že mám zlaté ruce, tak jako říkali mému otci.

První masérský kurz jsem absolvoval v Anglii r. 2004. Po návratu z Anglie jsem v r. 2006 absolvoval další masérský kurz, kde jsem získal českou akreditaci, abych mohl začít svou masérskou kariéru. Od té doby masíruji téměř každý den. 

Lidé se mě často ptají, jaký druh masáže provozuji. Popravdě nikdy přesně nevím, jak na tuto otázku mám odpovědět. Ze své praxe vím, že každá masáž je individuální. Každé tělo potřebuje specifický přístup. Masíruji tedy podle citu, podle toho co mi řeknou ruce, když je na svého klienta položím. Ovšem nejlepší způsob jak zjistit, jak masíruji je přijít na masáž, a to, ať už máte nějaké bolesti nebo příliš stresu, či se jen potřebujete uvolnit a zrelaxovat. Udělám vše, aby vám bylo lépe. Jelikož mám heslo: "Když můžu, tak pomůžu."

Při masážích využívám tzv. pocitového vnímání (já tomu tak říkám), protože ne každý ví, o toku energie v lidském těle, který má velký vliv na fyzickou i psychickou stránku každého z nás. Srovnáním toku energie v těle nastavím přirozený samoozdravný proces. Proto mi lidé říkají, že jsem šaman. Je pravda, že i já se považuji za takového moderního šamana. Nenosím žádné čelenky ani peří ve vlasech, protože se to nehodí do dnešní doby. Ale během šamanské masáže provádím různé očistné rituály a využívám své vize. To vše totiž umí náš mozek a naše emoce.

Někde jsem četl, že vývoj lidského těla je téměř u konce, ale náš mozek je stále v raném stádiu vývoje. Je neuroplastický, tzn. stále se vylepšuje a mění. 

Během své praxe jsem se stal také osobním mentorem, s klienty konzultuji jak správně přemýšlet o jejich stavu a životních situacích.  Rozvíjím jejich mysl ke správnému dění.

Dále napomáhám svým klientům s energetickým čištěním prostoru domů, bytů a kanceláří.  Co vyzařujeme to přijímáme a proto je potřeba  vyčistit tělo, mysl i prostor, v kterém se pohybujeme. 

CENÍK MASÁŽÍ:

Částečná masáž (cca 40min) - 700 Kč 

(odstranění bolesti např.: záda, nohy, rameno atd.)

Celková masáž (cca 1 hod) - 1.500 Kč

- tato masáž bývá první (vstupní) masáží, při které procházím celé tělo, abych našel příčinu problému pohybového aparátu

Šamanská masáž (cca 1 - 1,5hod) - 2.000 - 3.000 Kč (cena je většinou odvozena podle náročnosti zablokování každého z Vás)

- tato masáž obsahuje šamanské rituály pro odstranění energetických bloků, které brání v rozvoji mysli a duševního i fyzického zdraví

- každá masáž je vyjímečná a finančně dopředu těžko ohodnotitelná 

email: pavlina.bongova@gmail.com

tel:  +420 602 386 500