top of page

ŠAMANSKÉ MASÁŽE A KONZULTACE PRO ZDRAVÍ

Při masážích využívám tzv. pocitového vnímání (Masíruji tedy podle citu, naslouchám tomu, co mi řeknou ruce, když je na svého klienta položím) Ne každý ví, o toku energie v lidském těle, který má velký vliv na fyzickou i psychickou stránku každého z nás. Srovnáním toku energie v těle nastavím přirozený samoozdravný proces. Proto mi lidé říkají, že jsem šaman. Je pravda, že i já se považuji za takového moderního šamana.

 

Nenosím žádné čelenky ani peří ve vlasech, protože se to nehodí do dnešní doby. Ale během šamanské masáže provádím různé očistné rituály a využívám své vize. To vše totiž umí náš mozek a naše emoce.

Někde jsem četl, že vývoj lidského těla je téměř u konce, ale náš mozek je stále v raném stádiu vývoje. Je neuroplastický, tzn. stále se vylepšuje a mění. 

S klienty konzultuji i to, jak správně přemýšlet o jejich stavu a životních situacích.  Rozvíjím jejich mysl ke správnému dění. Napomáhám jim také s energetickým čištěním prostoru domu, bytu a kanceláře.  

 

 

 

MY_logo_black_trasparent.png

Co vyzařujeme to přijímáme a proto je potřeba  vyčistit tělo, mysl i prostor, v kterém se pohybujeme. 

MY_logo_black_trasparent.png

Šamanská masáž (cca 1 - 1,5hod) - 3.000 Kč (cena je většinou odvozena podle náročnosti zablokování každého z Vás)

- tato masáž obsahuje šamanské - mimosmyslové vnímání pro odstranění energetických bloků, které brání v rozvoji mysli a duševního i fyzického zdraví

- každá masáž je vyjímečná a finančně dopředu těžko ohodnotitelná

MY_logo_black_trasparent.png

email: pavlina.bongova@gmail.com

tel:  +420 602 386 500

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page