Spojení šamana, mentora a umělce s intuicí ženy, matky a fotografky.
Mentální disciplínu, ceremonie a rituály můžete zažít v našem centru your people.

DSC_7620.jpg

David Bongo

Narozen v únoru 1977 v Mladé Boleslavi s rodným jménem Bouček. V roce 2016 přejmenován na David BongoMasáže vnímám jako nedílnou součást běžného života, jelikož už můj otec byl profesionálním masérem. Jako malý kluk si pamatuji, jak k nám lidé chodili s různými bolístkami a po masáži odcházeli s úlevou a úsměvem ve tváři. Dodnes potkávám lidi, kteří na něj vzpomínají, jako na maséra co měl zlaté ruce, se kterými dokázal lidem pomáhat. Nejen proto jsem se rozhodl na jeho cestu maséra navázat. Dalším faktorem, který mne přivedl k masírování a konzultacím, byl můj zdravotní stav. Od dětství jsem prodělal 7 těžkých operací levé nohy. Díky tomu vím, jak masáže dokáží ovlivnit a pomoct zdravotnímu i psychickému stavu.  Dnes, po více jak 20-ti leté praxi slýchávám od svých klientů, že mám zlaté ruce, tak jako říkali mému otci.

Životní motto: Rozvoj mysli ke správnému dění.

Pavlína Bongová

Fotografování mě provázelo už od dětství, kdy jsem pozorovala dědečka při jeho tvorbě fotografií. Mým cílem je, aby fotky vystihly neopakovatelný okamžik a zachytily atmosféru místa, času, příp. focené příležitosti. Proto každé focení je originální a je ušité na míru pro každého z vás.

Ve volném čase se věnuji propagaci, rozvoji a zlepšování služeb společného, rodinného podniku rodiny Bongových, našim dvěma dcerám a manželovi. 

Životní motto: Dělám co mě baví.

Každý máme svou vlastní zaměřenost (specializaci), zároveň spolupracujeme a podporujeme se ve společných projektech.

 

Naším prvním společným projektem byly Pověstné Báchorky Mladoboleslavska. Nejen že nás dva svedly dohromady, ale také jsme zde mohli využít naše tvůrčí a umělecké schopnosti.

Další věcí, která stojí za zmínku je naše logo (MY). Logo vyjadřuje spojení dvou písmen M a Y a zároveň znázorňuje stojící postavu s rukama vztaženýma ke slunci. Hlavní myšlenkou je propojení práce nás dvou a našich klientů, protože MY všichni si můžeme vzájemně pomoct a podpořit své projekty. Logo i naše myšlenka je spojena s naším centrem zdravého životního stylu your people.
 

Naše motto: ROZVOJ MYSLI KE SPRÁVNÉMU DĚNÍ znamená, že svou myslí můžeme nasměrovat náš život správným směrem. Mottem se řídíme a proto nás neustále inspiruje k novým nápadům.

YP_kruhCerna.png