top of page

Spojení šamana, mentora a umělce a ženy, která vyrábí lapače snů na míru.
Mentální disciplínu, ceremonie a rituály můžete zažít v našem centru your people.

DSC_7620.jpg

David Bongo

Jak jsem přišel na Mentální disciplínu
 Ve 4letech mi zjistili, že se kosti v mé levé noze deformovali pod mojí váhou, protože byli míchané s chrupavkou. Jednalo se o velmi vzácné onemocnění, o kterém se tenkrát téměř nic nevědělo a do dnes tomu tak je. Do svých 22let jsem trávil hodně času v nemocnicích, proběhlo 7 operací. 10 let jsem chodil o berlích.
 Od dětství sem chodil do podvědomí. Utíkal sem tím od fyzické bolesti. Snil sem, jak chodím a běhám s kamarády. To mi pomohlo rychleji rehabilitovat než ostatním. To mě naučilo používat mimosmyslové vnímání. (Momentálně mám v noze železné dlahy od kyčle až po kotník a 20 šroubů.)
 Právě dění kolem mé nohy mě přivedlo k novému způsobu myšlení. Zjistil sem, že je možné a velmi důležité tvořit pozitivní představy, hlavně v situacích, kdy se fyzicky nebo psychicky necítíme dobře. Něco se nám nedaří – zdraví, vztahy, podnikání, peníze, cokoliv, co momentálně řešíme nebo co náš život zatěžuje.
 O to víc jsem začal mozek pozorovat a úkolovat, abych eliminoval moje starosti o budoucnost, které mi určovali prognózy lékařů. Míval sem deprese podpořené každodenními bolestmi. Přesto mi něco napovídalo, že to jde i jinak. Že jsem mnohem silnější a schopnější, než se zrovna cítím.
Pozorováním a rozborem myšlenek jsem začal tvořit princip myšlení, který jsem později nazval Mentální disciplína, jelikož to disciplínu opravdu vyžaduje.
Mozek v těžkých situacích používá automaticky negativní myšlení, které stále prohlubuje. My ho však nemusíme jen poslouchat, ale jde ho úkolovat stejně jako počítač, aby nám tvořil pozitivní myšlenky o naší budoucnosti.
 Co je mozku předkládáno s tím pracuje a zdokonaluje. A tak jsem začal zdokonalovat své vlastní myšlení až vznikla Mentální disciplína, která mě doslova postavila na nohy.
 Pro lékaře jsem v současné době tak trochu zázrak, že stále chodím. Co chodím, vyučoval jsem bojové sporty, získal jsem fialový pás v Brazilian Jiu-jitsu, lezl po skalách, jezdil na motorce a již 20let učím Mentální disciplínu své klienty, aby i oni pochopili, že je v jejich silách si tvořit svou budoucnost.
 Mentální disciplínu neustále zdokonaluji, abyste pochopili, že MOZEK NEJSTE VY.
 Mentální disciplínou ovládnete svou mysl a tím zlepšíte svůj život v jakémkoliv směru.

Životní motto: Rozvoj mysli ke správnému dění.

Pavlína Bongová

Fotografování mě provázelo už od dětství, kdy jsem pozorovala dědečka při jeho tvorbě fotografií. Mým cílem je, aby fotky vystihly neopakovatelný okamžik a zachytily atmosféru místa, času, příp. focené příležitosti. Proto každé focení je originální a je ušité na míru pro každého z vás.

Ve volném čase se věnuji propagaci, rozvoji a zlepšování služeb společného, rodinného podniku rodiny Bongových, našim dvěma dcerám a manželovi. Před dvěma roky mě uchvátila výroba lapačů snů na míru přímo pro klienta. A později jsem výrobu rozšířila o náušnice z minerálních kamínků a peří a náramky.

Životní motto: Dělám co mě baví.

Každý máme svou vlastní zaměřenost (specializaci), zároveň spolupracujeme a podporujeme se ve společných projektech.

 

Naším prvním společným projektem byly Pověstné Báchorky Mladoboleslavska. Nejen že nás dva svedly dohromady, ale také jsme zde mohli využít naše tvůrčí a umělecké schopnosti.

Další věcí, která stojí za zmínku je naše logo (MY). Logo vyjadřuje spojení dvou písmen M a Y a zároveň znázorňuje stojící postavu s rukama vztaženýma ke slunci. Hlavní myšlenkou je propojení práce nás dvou a našich klientů, protože MY všichni si můžeme vzájemně pomoct a podpořit své projekty. Logo i naše myšlenka je spojena s naším centrem zdravého životního stylu your people.
 

Naše motto: ROZVOJ MYSLI KE SPRÁVNÉMU DĚNÍ znamená, že svou myslí můžeme nasměrovat náš život správným směrem. Mottem se řídíme a proto nás neustále inspiruje k novým nápadům.

YP_kruhCerna.png
bottom of page