top of page

Průvodkyně pro maminky a ženy

Jsem žena, maminka dvou dcer, manželka šamana, kterému ráda pomáhám s jeho prací (rituály, ceremonie, meditace). Naučil mě jak pracovat se svými myšlenkami. Jak vnímat svou intuici a svou duši. Žít v souladu s přírodou. Být za svůj život věčná.

Ráda si povídám s maminkami a ženami. Ráda sdílím své životní zkušenosti, řídím se i intuitivním nacítěním na každou z vás, inspiruji se.

Chodím sbírat se svými dcerami bylinky a míchám z nich čaje. Pomáhám ostatním, aby se také rozvíjeli a více poslouchali svůj vnitřní hlas, pracovali na svých myšlenkách, tak aby se cítili  lépe a žili spokojenější život. 

Začala jsem také pořádat setkání maminek a žen k uctění matky přírody při rovnodennosti a slunovratu. Toto téma mě zajímá a budu ho stále rozvíjet. 

Každá jsme jiná, jsme dokonalé přesně takové jaké jsme, máme svůj talent, životní cestu. Jen se někdy omezujeme svými vlastními nastavenými programy a myšlenkami. 

Nedávno mě oslovil zpěv manter a rozvíjím svůj intuitivní zpěv (jedná se o hlas, který vychází z nás, je ukryt v každém z nás, pro mě v tu danou chvíli, kdy zpívám intuitivně, cítím být napojena a vedena jemnou energií své podstaty). Intuitivní zpěv zapojuji jako zklidňující prvek při setkáních, ceremoniích a meditacích

Pokud tě mé povídání zaujalo, budu ráda když se ozveš.

email: pavlina.bongova@gmail.com

tel: +420 777 037 344

bottom of page